Description
B&T Firearms 500010G B&T SPC9 9mm Luger 33+1 16″, Black, Telescopic Stock, Polymer Grip (Glock Mag Compatible)
B&T Firearms 500010G B&T SPC9 9mm Luger 33+1 16″, Black, Telescopic Stock, Polymer Grip (Glock Mag Compatible)
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 840225707748 |
| brand | B&T USA |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 32 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | AR-Style Stock |
| magazine | 1 32 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | Flip-up AR Style |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.