Description
300WM 26″ TNGSTN/CARBON FIBER
300WM 26″ TNGSTN/CARBON FIBER
| Weight | 8.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.800 × 7.500 × 3.450 in |
| upc | 23614849834 |
| brand | Browning |
| barrel_length | 26 Sporter/ Target Crown |
| caliber_or_gauge | 300 |
| capacity | 3+1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Tungsten Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | CF With Accent Graphics |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | No Sights |
| stock | Accent Graphis/Carbon Fiber |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.