Additional information
| Weight | 4.900 lbs |
|---|---|
| upc | 604206200549 |
| brand | Bushmaster |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 450 Bushmaster |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-24" |
| sights | Optics Ready |
| Weight | 4.900 lbs |
|---|---|
| upc | 604206200549 |
| brand | Bushmaster |
| barrel_length | 16" |
| caliber_or_gauge | 450 Bushmaster |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-24" |
| sights | Optics Ready |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.