Description
Bond Arms Texas Defender, Derringer, 410 or 45LC, 3″ Barrel, Steel, Silver, Rosewood Grips, Fixed Sights, 2 Rounds, With Trigger Guard TD45410
Bond Arms Texas Defender, Derringer, 410 or 45LC, 3″ Barrel, Steel, Silver, Rosewood Grips, Fixed Sights, 2 Rounds, With Trigger Guard TD45410
| Weight | 31.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.000 × 9.500 × 3.000 in |
| upc | 855959001017 |
| brand | Bond Arms |
| barrel_length | 3" |
| caliber_or_gauge | 45 Long Colt |
| capacity | 2 |
| chamber | 2.5" |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Break Open |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| sights | Fixed |
| stock | Rosewood Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.