Description
Bond Arms Snake Slayer, Derringer, 410 or 45LC, 4.25″ Barrel, Steel, Silver, Rosewood Grips, Fixed Sights, 2 Rounds, With Trigger Guard BASS4
Bond Arms Snake Slayer, Derringer, 410 or 45LC, 4.25″ Barrel, Steel, Silver, Rosewood Grips, Fixed Sights, 2 Rounds, With Trigger Guard BASS4
| Weight | 37.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.500 × 3.000 × 9.500 in |
| upc | 855959001567 |
| brand | Bond Arms |
| barrel_length | 4.25 |
| caliber_or_gauge | 45 Long Colt |
| capacity | 2 |
| chamber | 3.0" |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Break Open |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| sights | Fixed |
| stock | Extended Rosewood Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.