Description
0872 WOOD GRIPS/UNFLUTED CYL
0872 WOOD GRIPS/UNFLUTED CYL
| Weight | 4.450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.500 × 13.000 × 14.000 in |
| upc | 736676008728 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 4-5/8" |
| caliber_or_gauge | 480 Ruger |
| capacity | 5 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-18 |
| sights | Adjustable |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.