Description
Beretta PX4 Storm, Type G, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Polymer Frame Pistol, Full Size, 9MM, 4″ Barrel, Black, 3 Dot Sights, Ambidextrous, 10 Rounds, 2 Magazines, California Compliant JXF9G20CA
Beretta PX4 Storm, Type G, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Polymer Frame Pistol, Full Size, 9MM, 4″ Barrel, Black, 3 Dot Sights, Ambidextrous, 10 Rounds, 2 Magazines, California Compliant JXF9G20CA
| Weight | 61.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.500 × 7.250 × 2.500 in |
| upc | 82442885681 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | COLORED |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| frame | Polymer Frame |
| magazine | |
| sights | 3 Dot |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.