Description
12GA. 3.5″ 30″VR CT3 OF-TIMBER
12GA. 3.5″ 30″VR CT3 OF-TIMBER
| Weight | 9.550 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.300 × 15.650 × 4.000 in |
| upc | 82442893808 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 30.0000 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 + 1 |
| chamber | 3.5" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Gore Optifade Timber |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Gore Optifade Timber Camo |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic w/Steel Mid-Bead |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.