Description
Beretta A400 Xcel Sporting Black, Semi-automatic, 12 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrel, Bead Sight, Kick-Off Plus Recoil Reduction System, Black Receiver, Walnut Wood Stock, Right Hand, 3 Choke Tubes, 2 Rounds J40CC18
Beretta A400 Xcel Sporting Black, Semi-automatic, 12 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrel, Bead Sight, Kick-Off Plus Recoil Reduction System, Black Receiver, Walnut Wood Stock, Right Hand, 3 Choke Tubes, 2 Rounds J40CC18
| Weight | 167.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.000 × 10.000 × 3.500 in |
| upc | 82442892658 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 + 1 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Semi-Auto |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | WALNUT |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.