Description
W/RAIL 10-SHOT 4.7″ BBL SLVR<
W/RAIL 10-SHOT 4.7″ BBL SLVR<
| Weight | 3.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.100 × 8.400 × 2.800 in |
| upc | 82442967356 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 4.7" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 + 1 |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | H-Series Cerakote |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Aluminum Frame |
| grip | Hogue Walnut Grips |
| magazine | 2 10 rd. |
| sights | Fiber Optic FS/ Black Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.