Description
9MM W/RAIL 18-SHOT 4.3″ BBL
9MM W/RAIL 18-SHOT 4.3″ BBL
| Weight | 3.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.100 × 8.450 × 3.050 in |
| upc | 82442940847 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 4.3" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 18 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Bruniton Black |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Aluminum Frame |
| grip | Textured Black Polymer |
| magazine | 2 18 rd. |
| sights | Orange Front & Black Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.