Description
18.5″ BLACK FOLDING CHISEL STK
18.5″ BLACK FOLDING CHISEL STK
| Weight | 9.400 lbs |
|---|---|
| upc | 82442988122 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 18.5 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 7 ROUNDS |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Anodized |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Chisel Folding Stock |
| magazine | |
| receiver | Aluminum |
| sights | Ghost Ring Sight |
| stock | Folding Chisel |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.