Description
BER J131M2TT18F 1301 TAC MOD2 12 18.5 FDE
BER J131M2TT18F 1301 TAC MOD2 12 18.5 FDE
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 82442978932 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 18.5 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 7+1 |
| chamber | 3" |
| color | Flat Dark Earth |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Flat Dark Earth |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | FDE Synthetic Stock |
| magazine | |
| receiver | Aluminum |
| sights | RR: Adjustable Ghost Ring FT: Removable Blade |
| stock | FDE Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.