Description
2-85621ULC24
2-85621ULC24
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 6.500 × 2.500 in |
| upc | 725327937302 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue Raspberry Cerakote |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | |
| sights | FS: Serrated Ramp / RS: Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.