Description
930.308T | MOSSY OAK DNA
930.308T | MOSSY OAK DNA
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.500 × 7.500 × 3.000 in |
| upc | 8053800947213 |
| brand | Charles Daly |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5 + 1 |
| chamber | 3.5" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Mossy Oak Country DNA |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Mossy Oak Country DNA |
| magazine | |
| sights | FS: Red Fiber Optic |
| stock | SYNTHETIC |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.