Description
11386 BLUE & WALNUT
11386 BLUE & WALNUT
| Weight | 9.950 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.500 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 736676113866 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 257 Weatherby Magnum |
| capacity | 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Satin Blue |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.