Description
21319 | 24″ BARREL NO SIGHTS
21319 | 24″ BARREL NO SIGHTS
| Weight | 9.450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.000 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 736676213191 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Satin Blue |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8" |
| sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.