Description
57759 | REALTREE EXCAPE
57759 | REALTREE EXCAPE
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 3.750 × 8.500 in |
| upc | 11356577597 |
| brand | Savage Arms |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 28 Nosler |
| capacity | 2 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | OD Green Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Realtree Excape Accustock |
| magazine | 1 2 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-9 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.