Description
Taurus Model 856, Double Action, Metal Frame Revolver, Small Frame, 38 Special +P, 2″ Barrel, Steel, Matte Finish, Black, Rubber Grips, Fixed Sights, 6 Rounds, Massachusetts Approved 2-85621-MA
Taurus Model 856, Double Action, Metal Frame Revolver, Small Frame, 38 Special +P, 2″ Barrel, Steel, Matte Finish, Black, Rubber Grips, Fixed Sights, 6 Rounds, Massachusetts Approved 2-85621-MA
| Weight | 31.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 6.500 × 2.000 in |
| upc | 725327937661 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Revolver |
| sights | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.