Description
TAU 1-G3CP931T G3C TORO 9MM 3.26 3X12R BRN/BK
TAU 1-G3CP931T G3C TORO 9MM 3.26 3X12R BRN/BK
| Weight | 2.260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.700 × 6.200 × 1.800 in |
| upc | 725327628972 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 3.2" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 12 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black Tenifer |
| firearm_action | Striker Fired |
| frame | Polymer Frame |
| grip | FDE Polymer |
| magazine | 2 12 rd. |
| sights | Black Serrated |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.