Description
2-617029
2-617029
| Weight | 2.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.750 × 2.000 × 6.250 in |
| upc | 725327330653 |
| brand | Taurus |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 7 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Ribber |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.