Description
SPG HCP9449FTOSPLC 9M HELLCAT PRO 4.4 TB FDE 10R
SPG HCP9449FTOSPLC 9M HELLCAT PRO 4.4 TB FDE 10R
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 706397975425 |
| brand | Springfield Armory |
| barrel_length | 4.4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Flat Dark Earth |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| frame | Polymer Frame |
| grip | FDE Polymer Frame |
| magazine | 2 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | Tritium Night Sight, Tactical Rack U-Dot Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.