Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.500 × 9.000 × 3.500 in |
| upc | 82442960807 |
| brand | Sako |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 30-06 Springfield |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote Barrel |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Roughtech Tan Stock |
| magazine | 1 5 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
| sights | No Sights |








Reviews
There are no reviews yet.