Description
11399 EXPRESS SIGHTS
11399 EXPRESS SIGHTS
| Weight | 9.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.500 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 736676113996 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 275 Rigby |
| capacity | 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| sights | Express Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.