Description
11165 20″ BARREL/NO SIGHTS
11165 20″ BARREL/NO SIGHTS
| Weight | 7.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.500 × 6.500 × 14.500 in |
| upc | 736676111657 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Satin Black |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | French Walnut |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.