Description
5247 MID-SIZE FRAME/WOOD GRIPS
5247 MID-SIZE FRAME/WOOD GRIPS
| Weight | 4.982 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.120 × 10.000 × 9.000 in |
| upc | 736676052479 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 5-1/2" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| sights | Adjustable |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.