Description
3642
3642
| Weight | 1.900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.250 × 14.250 × 9.750 in |
| upc | 736676036424 |
| brand | Ruger |
| barrel_length | 3.5" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote American Flag Pattern |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Adjustable 3-Dot |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.