Description
UPSWEPT BEAVERTAIL/FIXED SGTS
UPSWEPT BEAVERTAIL/FIXED SGTS
| Weight | 3.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.500 × 8.500 × 3.500 in |
| upc | 4806015567868 |
| brand | Rock Island Armory |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 22 Magnum |
| capacity | 14+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Flat Dark Earth Cerakote |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Brown G10 Grips |
| magazine | 1 14 rd. |
| sights | Fiber Optic Front, Black Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.