Description
ROCKI 56424 GI ENTRY FS 45ACP 5 8R BLK
ROCKI 56424 GI ENTRY FS 45ACP 5 8R BLK
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 4806015564249 |
| brand | Rock Island Armory |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 45 AUTO |
| capacity | 8+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | PARKERIZED |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber Grips |
| magazine | 1 8 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Fixed |
| stock | Rubber |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.