Description
Rock Island PA12C1828B Pump Action Combo 12 Gauge 5+1 24″ & 28″, Black, Fiber Optic Sight, Extra Barrel Included
Rock Island PA12C1828B Pump Action Combo 12 Gauge 5+1 24″ & 28″, Black, Fiber Optic Sight, Extra Barrel Included
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 812285027852 |
| brand | Rock Island Armory |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | Front Bead |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.