Description
CARBO BLUE / GOLD APPOINTMENTS
CARBO BLUE / GOLD APPOINTMENTS
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 3.000 × 18.000 in |
| upc | 761226090441 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 6" |
| caliber_or_gauge | 50 Action Express |
| capacity | 7+1 |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Carbo Blue PVD |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| magazine | 1 7 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-19 |
| sights | Titanium Gold Plated Combat Type Sights |
| stock | Black Rubber Grips/ Titanium Gold Appointments |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.