Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.500 × 3.000 × 21.500 in |
| upc | 761226090267 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 410 Bore |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Other |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-20 |
| sights | Vented Rib w/Front Bead |








Reviews
There are no reviews yet.