Description
TRUMP PUNISHER
TRUMP PUNISHER
| Weight | 6.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 3.000 × 18.000 in |
| upc | 761226089988 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 6.0" |
| caliber_or_gauge | 50 Action Express |
| capacity | 7 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Cerakote |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Aluminum Trump Punisher Grips |
| magazine | 1 7 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-19 |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.