Description
.22LR SwitchBolt Receiver 17″ Carbon Weave BBL w/Blue Ambidextrous stock
.22LR SwitchBolt Receiver 17″ Carbon Weave BBL w/Blue Ambidextrous stock
| Weight | 11.055 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.750 × 12.000 × 3.750 in |
| upc | 761226089063 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 17.0" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue Evolution |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Ambidextrous Thumbhole |
| magazine | |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.