Additional information
| Weight | 5.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.750 × 3.000 × 21.500 in |
| upc | 761226088318 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 500 JRH |
| capacity | 5 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Other |
| magazine | |
| sights | Adjustable Rear |








Reviews
There are no reviews yet.