Description
TITANIUM GOLD/BLK RUBBER GRIPS
TITANIUM GOLD/BLK RUBBER GRIPS
| Weight | 8.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 3.000 × 18.000 in |
| upc | 761226030133 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 6.0" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 9 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Titanium Gold |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | 1 9 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-14 |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.