Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47.000 × 10.500 × 4.500 in |
| upc | 682146381689 |
| brand | HOWA |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 308 Win | 7.62 NATO |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Black Hogue Stock |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |








Reviews
There are no reviews yet.