Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 1.500 × 6.500 in |
| upc | 810035755840 |
| brand | Diamondback Firearms |
| barrel_length | 3" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 6+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue Cerakote |
| firearm_action | Double Action Only |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Jesse James Civil Defense Blue |
| magazine | 1 6 rd. |
| sights | Fixed 3-Dot |
| stock | Blue Cerakote Polymer Frame/ Textured Grip |








Reviews
There are no reviews yet.