Description
TYLER GUN WORKS PREMIER GRADE
TYLER GUN WORKS PREMIER GRADE
| Weight | 4.700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 98289000101 |
| brand | Colt Manufacturing |
| barrel_length | 3" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Other |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-14 |
| sights | Red Ramp Front/Adjustable Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.