Description
RHINO 38 SPL REVOLVER MATCH MASTER 60DS Grey PVD 6IN BBL
RHINO 38 SPL REVOLVER MATCH MASTER 60DS Grey PVD 6IN BBL
| Weight | 4.530 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.750 × 10.000 × 3.000 in |
| upc | 8053800941594 |
| brand | Chiappa Firearms |
| barrel_length | 6" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 6 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Grey PVD |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | Aristocrat Rail Sight |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.