Description
930.382
930.382
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.000 × 7.500 × 3.000 in |
| upc | 8053800947343 |
| brand | Charles Daly |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 4 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | TrueTimber Strata Camo |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | Truetimber Strata Camo |
| magazine | |
| sights | Front Fiber Optic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.