Description
Browning 013461304 Citori Lightning 12 Gauge 28″ 2rd 3″ Polished Blued Rec/Barrel Gloss Black Walnut Fixed with Rounded Pistol Grip Stock Right Hand (Full Size)
Browning 013461304 Citori Lightning 12 Gauge 28″ 2rd 3″ Polished Blued Rec/Barrel Gloss Black Walnut Fixed with Rounded Pistol Grip Stock Right Hand (Full Size)
| Weight | 13.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.000 × 10.000 × 3.100 in |
| upc | 23614067856 |
| brand | Browning |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Walnut |
| magazine | |
| receiver | Steel/Blued Finish |
| sights | Ivory Front Bead Sight |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.