Description
Bond Arms Ranger II, Derringer, 410 or 45LC, 4.25″ Barrel, Steel, Silver, Wood Grips, Fixed Sights, 2 Rounds, With Trigger Guard RII45410
Bond Arms Ranger II, Derringer, 410 or 45LC, 4.25″ Barrel, Steel, Silver, Wood Grips, Fixed Sights, 2 Rounds, With Trigger Guard RII45410
| Weight | 41.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.250 × 7.750 × 3.000 in |
| upc | 855959001840 |
| brand | Bond Arms |
| barrel_length | 4.25 |
| caliber_or_gauge | 45 Long Colt |
| capacity | 2 |
| chamber | 3.0" |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Break Open |
| frame | Steel Frame |
| grip | Extended Black Ash |
| magazine | |
| sights | Fixed |
| stock | Extended Grip with Bond Ranger Badge Inlay |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.