Description
Bond Arms Bullpup, Double Action Only, Semi-automatic, Metal Frame Pistol, 9MM, 3.35″ Barrel, Aluminum, Matte Finish, Rosewood Grips, Fixed Sights, 7 Rounds BULLPUP9
Bond Arms Bullpup, Double Action Only, Semi-automatic, Metal Frame Pistol, 9MM, 3.35″ Barrel, Aluminum, Matte Finish, Rosewood Grips, Fixed Sights, 7 Rounds BULLPUP9
| Weight | 40.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 6.500 × 3.000 in |
| upc | 855959000010 |
| brand | Bond Arms |
| barrel_length | 3.35" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 7 ROUNDS |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | BI-TONE |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | 2 7 rd. |
| sights | Dovetail Drift 3-Dot |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.