Description
Beretta 3032 Tomcat Ghostbuster, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Metal Frame Pistol, 32 ACP, 2.9″ Threaded Barrel, Aluminum, Cerakote Finish, Silver/Ghostbuster, Plastic Grips, 7 Rounds, 1 Magazine SPEC0698A
Beretta 3032 Tomcat Ghostbuster, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Metal Frame Pistol, 32 ACP, 2.9″ Threaded Barrel, Aluminum, Cerakote Finish, Silver/Ghostbuster, Plastic Grips, 7 Rounds, 1 Magazine SPEC0698A
| Weight | 30.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.000 × 6.800 × 2.200 in |
| upc | 82442967455 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 2.9" |
| caliber_or_gauge | 32 ACP |
| capacity | 7 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Ghostbuster |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Silver Aluminum Grips |
| magazine | 1 7 rd. Magazine |
| sights | Low Profile Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.