Description
14-SH BLACK MATTE POLYMER
14-SH BLACK MATTE POLYMER
| Weight | 4.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.800 × 7.300 × 3.000 in |
| upc | 82442818207 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 40 S&W |
| capacity | 14 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | COLORED |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 2 14 rd. |
| sights | 3 Dot |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.