Description
Beretta PX4 Storm, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Polymer Frame Pistol, Compact, 9MM, 3.2″ Barrel, Matte Finish, Black, 3 Dot Sights, Ambidextrous, 15 Rounds, 2 Magazines JXC9F21
Beretta PX4 Storm, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Polymer Frame Pistol, Compact, 9MM, 3.2″ Barrel, Matte Finish, Black, 3 Dot Sights, Ambidextrous, 15 Rounds, 2 Magazines JXC9F21
| Weight | 60.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.600 × 7.200 × 2.700 in |
| upc | 82442154282 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 3.2" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 15+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Bruniton (Matte Black) |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 2 15 rd. |
| sights | Fixed 3 Dot Sights |
| stock | Black Plastic Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.