Description
7.5″ 30RD M-LOK BLACK
7.5″ 30RD M-LOK BLACK
| Weight | 6.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.800 × 10.500 × 3.700 in |
| upc | 819644029625 |
| brand | American Tactical Inc-ATI |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Semi-Auto |
| grip | A2 Pistol Grip |
| magazine | 1 30 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.