Description
Vent Rib/ TruGlo Long Bead Fiber Optic Front Sight
Vent Rib/ TruGlo Long Bead Fiber Optic Front Sight
| Weight | 8.960 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702019081 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 28 Ventilated Rib |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 2.75 4+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Realtree True Timber Prairie Camo |
| firearm_action | Semi-Automatic |
| grip | Truetimber Prairie |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | TRUGLO Fiber-Optic |
| stock | Composite True Timber Prairie Camo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.