Description
12 LOP/ Length of Pull Spacers
12 LOP/ Length of Pull Spacers
| Weight | 8.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 48702017117 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 4+1 2.75 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Satin Finish Wood |
| magazine | |
| receiver | Aluminum Alloy |
| sights | Brass Bead Front |
| stock | Grade I Walnut/ Satin |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.